Vidaus baseinai

Betonuojami baseinai su persipylimo sistema

Baseinas su persipylimo sistema Šiuolaikiškas baseinų tipas. Baseino vandens lygis tokiuose baseinuose yra sulig grindimis, nėra bortelio. Privalumai: gerai maišosi vanduo, nešvarumai į filtraciją persipila dideliu paviršiaus plotu, baseino vanduo nerezonuoja - nėra atgalinės bangos, nesitaško ant grindų, puikus estetinis vaizdas. Trūkumai: sudėtingesnis ir brangesnis tokio baseino įrengimas (lyginant su skimeriniu baseinu), ne visada yra galimybė įsirengti tokį baseiną dėl netinkamo pastato išplanavimo.

Plačiau...

Betonuojami baseinai su skimerine sistema

Skimerinis vidaus baseinas Populiariausias baseino tipas. Baseino vandens lygis paprastai yra 13 -15cm žemiau grindų arba bortelio lygio. Vanduo filtracijai pasiurbiamas vandens surinktuvu - skimeriu. Privalumai: nesudėtingas ir gana nebrangus baseino įrengimas. Skimerinį baseiną galima įrengti ir statant naują, ir rekonstruojant seną baseiną.Plačiau...

Plastikiniai (polipropileno korpuso) baseinai

Plastikinis vidaus baseinas Plastikiniai baseinai lengvai montuojami tiek lauke, tiek ir viduje. Pagal tipą jie priskiriami skimeriniams baseinams. Privalumai: mažiau statybinių darbų, todėl pigesnis įrengimas, nereikia galvoti apie papildomą hidroizoliaciją bei apdailą, polipropilenas atsparus UV spinduliams bei chemikalams, lengvai valomas, ilgaamžis. Trūkumai: dažnai į vidų įnešti didesnių gabaritų plastikinį baseiną nėra galimybės.

Plačiau...