Hidromasažiniai baseinai SPA

Betonuojami SPA su persipylimu

Betoninis SPA su persipylimu Šio tipo hidromasažiniai baseinai yra populiarūs visame pasaulyje. Daugiausia tokių SPA baseinų galite pamatyti sporto klubuose bei aukštos klasės viešbučiuose. Sudėtingus ir brangius įrengimo kaštus atperka galutinis rezultatas - estetinis grožis bei praktiškumas.Betonuojami SPA su skimerine sistema

Betoninis SPA su skimeriu Populiarus variantas privačiuose namuose.Akriliniai SPA baseinai

Akrilinis SPA su persipylimu Šie SPA baseinai tinka ir privačiam, ir komerciniam naudojimui. Jie papuošia netgi patį prabangiausią interjerą. Patogiai suformuotos sėdimos vietos, vandens ir oro masažai, lengvai aptarnaujami. Baseino korpusas gaminamas iš anglų firmos ICI akrilo (lyderis akrilo gamyboje). Jis sustiprintas aliuminio rėmu su reguliuojamomis kojomis. SPA baseinai yra dviejų tipų: su persipylimo trapu aplink baseiną arba su pasiurbimo anga (skimeriu).

Plačiau...

Mobilūs "Hot Tubs" serijos SPA baseinai

Sunbelt SPA Gydomosios karšto vandens savybės žinomos jau kelis šimtmečius. Visi šios serijos hidromasažiniai baseinėliai yra sukurti taip, kad Jūs jaustumėtės kuo patogiau, kol stimuliuojantis vanduo daro savo darbą. Mes siūlome aukščiausios rūšies SPA. Sunbelt SPA yra tinkami naudoti tiek viduje, tiek lauke visus metus. Jie pagaminti taip, kad prisitaiko prie atšiaurių ir besikeičiančių oro sąlygų.

Plačiau...